6ο Πειραματικό Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ελευθερίου-Κορδελιού

ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ-MEMORIES 2002-2003

2002-2003

Ιούνιος 2003- "Ας παίξουμε τους μεγάλους" του Αντώνη Δελώνη, από τους μαθητές του ΣΤ2. Επιμελήθηκε η Σοφία Γκακούδη.

2002-2003

Ιούνιος 2003 - "Πλούσιοι και Μπατιράκια" σε διασκευή από τον Πλούτο του Αριστοφάνη, από τους μαθητές του ΣΤ1. Επιμελήθηκε η Κυριάκου Θεοδώρα.

2002-2003

Πέμπτη 5 Ιουνίου 2003 - "Γνωριμία με τη Φύση - Αγροτουρισμός" ένα περιβαλλοντικό πρόγραμμα που εγκρίθηκε, χρηματοδοτήθηκε από το ΥΠΕΠΘ-Πανεπιστήμιο Αιγαίου. Συντονίστρια του προγράμματος ήταν η δασκάλα των Αγγλικών Παπαδοπούλου Μαρία. Συμμετείχαν οι απόφοιτοι μαθητές/τριες  του ΣΤ1 και ΣΤ2 (σχ. έτους 2002-03), μαζί με τις δασκάλες Κυριάκου Θεοδώρα & Γκακούδη Σοφία.

2002-2003

16 Μαρτίου 2003 – 11ο Φεστιβάλ Παιδικών Χορευτικών Συγκροτημάτων Συκεών – Η παραδοσιακή μας ομάδα, χορεύει για τα παιδιά με ειδικές ικανότητες του Ψυχολογικού Κέντρου Βορ. Ελλάδας. Επιμελήθηκε η Μαρία Μπαδέμη.

[Αρχική] [Δήμος Κορδελιού-Ευόσμου]

[Το ιστορικό του σχολείου μας][Διδακτικό Προσωπικό][Μαθητικό Δυναμικό][Βιβλιοθήκη Δασκάλων][Βιβλιοθήκη Μαθητών][Σύλλογος Γονέων]

[Παραστάσεις-Εκδηλώσεις][Καλλιτεχνικά][Άλλες Δραστηριότητες][Καινοτομίες]

[Ολοήμερο σχολείο][Διαπολιτισμική Εκπαίδευση][Περιβαλλοντική Εκπ/ση][Ολυμπιακή Εκπ/ση][Καλλιπάτειρα]